Маніфест
Jooble
У що ми віримо
Про нашу місію
Всі дії нашої компанії направлені на досягнення єдиної місії – допомогти будь-якій людині знайти роботу, незалежно від місця проживання, національності, віросповідання, кольору шкіри та переконань.

Робота – одна з головних складових життя людини, це питання про самореалізацію, прагнення до найбільш повного прояву та розвитку особистісних можливостей, що є базовою умовою щастя. Ми віримо, що для кожної людини є підходяща робота, яка доповнить життя сенсом та радістю бути корисним суспільству.

Для реализації нашої місіії
Прагнемо знати про всі актуальні вакансії, незалежно від того, в якій країні та де вони були розміщені: на сайтах працевлаштування, корпоративних порталах, соціальних мережах, друкованих газетах чи на стовпах ліхтарів.
Створюємо простий і зручний продукт для шукачів, який допоможе їм обрати ті вакансії, які точно відповідають їх навикам, знанням, місцю проживання та іншим параметрам.
100% прагнемо надати повну інформацію про майбутнє місце роботи, що допоможе кандидату зрозуміти, чи підходить йому дана вакансія.
Знищуємо бар'єри між шукачем та його новою роботою: неважливо це зайвий клік мишкою, технічні труднощі чи посередник без цінностей.
На шляху до нашої цілі ми керуємось наступними принципами:
Цифри мають значення
Приймаємо рішення, ґрунтуючись на цифрах. Але щоб цифри допомагали нам приймати правильні рішення, турбуємось про чистоту даних, знаємо їхні першоджерела і що саме вони вимірюють.

Будь-які дані потребують перевірки
Водночасрозуміємо, що цифри генеруються людьми, тому не довіряємо їм сліпо, а ставимося критично і за будь-яких невідповідностей, готові докладати зусиль задля їх усунення.

Треба
тестувати
Знаємо, що найкращий спосіб прийняти правильне рішення – це експеримент. Наша особиста думка рідко співпадає з думкою мільйонів користувачів, тому ми дозволяємо вирішувати їм.
Користувачі понад усе
З повагою ставимось до наших користувачів. Якщо користувач поводить себе не так, як ми того очікуємо, то це не його провина, а ми не зрозуміли його потреб.
Як ми працюємо, рухаючись до нашої цілі
Довіряємо та поважаємо людей з якими працюємо, готові вислухати протилежну точку зору і вміємо поставити себе на місце іншої людини.
Не чекаємо, коли нам скажуть, що робити, а самі шукаємо задачі, оцінюємо їх вплив на компанію і, розпочавши з найважливішої, беремось за роботу.
Вкладаємо в роботу всю нашу енергію та пристрасть і завжди знаходимося в пошуку відповіді «Як ще це можна покращити?»
Беремо відповідальність за всі наші рішення та результати, тому що ми - головна причина того, що з нами відбувається.

Як ми ставимося до грошей:
Для довготривалої реалізації нашої місії потрібен прибуток. Проте ми пам'ятаємо, що гонитва за тимчасовою вигодою може стати руйнуючим фактором для майбутнього.
Експериментуємо з новими джерелами прибутку, продуктами і готові інвестувати в перспективні напрямки.
У витратах керуємось питанням «Що нам це дасть?» замість « Скільки це коштує?»
Ведемо наші фінансові справи ретельно і своєчасно, щоб забезпечити стабільність співробітникам, партнерам та акціонерам.
Женя Собакарьов і Рома Прокоф'єв
Founders
Два друга-однокурсника заснували компанію ще в студентські часи. Ось вже 14 років поспіль Jooble розвивається разом зі своїми засновниками і командою професіоналів. В той же час Женя і Рома залишились такими ж простими і відкритими людьми, до яких, без сумніву, може звернутись кожен співробітник.


Інтерв'ю

Як обрати ідеального співробітника: 5 цінностей компанії Jooble
Як виглядає новий офіс української продуктової компанії Jooble
DOU Ревізор в Jooble: "Офіс з зимовим садом"
Євгеній Собакарев, co-founder Jooble: диверсифікація IT бізнесу
«Ми купуємо 700 тис. користувачів в день». Як ввійти в топ-5 сайтів
Як компанія Jooble втратила $150 000 на A/B тестах дизайну розсилок
Хочеш працювати в Jooble?
Made on
Tilda